Skontaktuj się z nami:
+48 696 057 152

Wiosna to dobra okazja by… zacząć Kurs Prawa Jazdy! Zapraszamy 26 kwietnia!

Wiosna to dobra okazja by… zacząć Kurs Prawa Jazdy! Wszystko budzi się do życia, wstępuje w nas nowa energia i motywacja do działania. Warto dobrze spożytkować ten zastrzyk energii i rozpocząć naukę jazdy samochodem!

W dniu 26 kwietnia br. o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie informacyjne w Liceum Ogólnokształcącym w Lądku Zdroju. Jego tematyką jest kurs prawa jazdy kat. „B”. Osoby zainteresowane rozpoczęciem nauki w naszej szkole proszone są o kontakt z Panem Tomaszem (tel. 696-057-152).

Zapraszamy i przypominamy: BEZPIECZEŃSTWO i ODPOWIEDZIALNOŚĆ na drodze są dla nas najważniejsze!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *