Skontaktuj się z nami:
+48 696 057 152

Wiosenny kurs prawa jazdy w formie E-learningowej

Wiosenny kurs prawa jazdy w formie E-learningowej

Zapraszamy na Wiosenny Kurs E-Learningowy. Wykorzystaj w efektywny sposób czas, który spędzasz w domu – zapisz się na kurs, naucz teorii i przepisów ruchu drogowego w domowych warunkach. To z pewnością jest nowa, ciekawa możliwość nabycia potrzebnej wiedzy, którą później zastosujesz siadając za kierownicą samochodu!

Tylko od Ciebie zależy, kiedy zaczniesz działanie i domową naukę. Jak tylko sytuacja epidemiologiczna w naszym kraju się uspokoi, rozpoczniemy naukę praktyczną. MAsz jakieś pytania? Coś Cię szczególnie w takiej formie nauki zainteresowało? Kompleksowe informacje oraz zapisy na kurs przyjmuje Pan Tomasz Bielecki, nasz instruktor pod nr tel. 696-057-152!

Istnieje możliwość wyboru miejsca zdawania egzaminu praktycznego pomiędzy WORD KAMIENNA GÓRA (Filia WORD z Jeleniej Góry) oraz WORD KŁODZKO.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *