Skontaktuj się z nami:
+48 696 057 152

Wiosenny kurs Prawa Jazdy! Startujemy 10 maja!

Majówka w pełni! Wiele osób korzysta z dłuższego wolnego podróżując po Polsce. My zaś już 2 maja wróciliśmy do pracy i zbieramy kolejną grupę chętnych do zdobycia Prawa Jazdy! Kolejny kurs w Szkole Jazdy JOLA startuje już 10 maja!

W dniu 10 maja br. o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie informacyjne w Liceum Ogólnokształcącym w Lądku Zdroju. Jego tematyką jest kurs prawa jazdy kat. „B”. Osoby zainteresowane rozpoczęciem nauki w naszej szkole proszone są o kontakt z Panem Tomaszem (tel. 696-057-152).

Zapraszamy! BEZPIECZEŃSTWO i ODPOWIEDZIALNOŚĆ na drodze są dla nas najważniejsze!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *