Skontaktuj się z nami:
+48 696 057 152

Wiosenny kurs prawa jazdy kat. B startuje już 18 marca 2020!

Wiosenny kurs prawa jazdy kat. B startuje już 18 marca 2020!

Wiosna zbliża się do nas wielkimi krokami, a wraz z wiosną nowa energia do działania. Słoneczne dni sprzyjają większej aktywności i podejmowaniu nowych wyzwań! Już 18 marca 2020 o godz. 16:00 zapraszamy na spotkanie informacyjne inaugurujące kolejny kurs prawa jazdy kat. B w Szkole Nauki Jazdy JOLA. Odbędzie się ono w Liceum Ogólnokształcącym w Lądku Zdroju.

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat kursu prawa jazdy kat. B? Zapraszamy do kontaktu z Panem Tomaszem Bieleckim, instruktorem i właścicielem Szkoły Nauki Jazdy JOLA. Możesz zadzwonić pod nr tel.: 696 057 152.

Przypominamy, że od marca istnieje możliwość odbycia części teoretycznej kursu w formie e-learningowej na specjalnej platformie edukacyjnej online. Taką chęć należy zgłosić podczas zapisów na szkolenie.

Tylko w naszej szkole jazdy kursant może samodzielnie wybrać miejsce zdawania egzaminu praktycznego na prawo jazdy. Kursanci mogą zdawać egzamin w WORD Kłodzko oraz niezwykle często wymienianym WORD Jelenia Góra oddział w Kamiennej Górze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *