Skontaktuj się z nami:
+48 696 057 152

Wakacyjny kurs prawa jazdy kat. B – startujemy 1 sierpnia!

Wakacyjny kurs prawa jazdy kat. B – startujemy 1 sierpnia!

Letnie, wakacyjne miesiące to czas odpoczynku i większej ilości czasu wolnego. Już 1 sierpnia 2018 r. o godz. 16:00 zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące letniego kursu prawa jazdy kat. b! Zapisy przyjmuje Pan Tomasz pod nr tel.Highlights info row image 696 057 152!

Nie obiecujemy, że zdasz za pierwszym razem (chociaż wszystko zależy od Ciebie) ale gwarantujemy zdobycie niezbędnej wiedzy i umiejętności potrzebnych przy poruszaniu się na drogach. Wszystko to dzięki opiece wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów.

Do każdego kursanta podchodzimy w sposób indywidualny. Wiemy, jak bardzo stresujące bywają pierwsze chwile za „kółkiem”, dlatego „u JOLI” można liczyć na wszelką pomoc.

BEZPIECZEŃSTWO i ODPOWIEDZIALNOŚĆ na drodze są dla nas najważniejsze!

Przypominamy, że nasi kursanci mają możliwość zdawania egzaminu praktycznego samochodem, którym uczyli się jeździć! Nasz szkoła oferuje także vouchery prezentowe – może sprezentujesz komuś kurs prawa jazdy?

Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *