Skontaktuj się z nami:
+48 696 057 152

Voucher z kursem prawa jazdy kat. B – prezent na każdą okazję!

Voucher z kursem prawa jazdy kat. B – prezent na każdą okazję!
Drodzy Kursanci i Sympatycy naszego Ośrodka! Przypominamy, że w ofercie naszej szkoły jazdy mamy vouchery prezentowe z kursem prawa jazdy kat. B! To doskonały pomysł na prezent z okazji Dnia Mamy, Dnia Dziecka, Dnia Taty, 18 urodzin czy imienin. Obdarowując Bliską osobę naszym Voucherem podarujesz praktyczną umiejętność, która pozwoli być niezależnym oraz stanowi ważny atut podczas poszukiwań pracy!
Więcej informacji o tym praktycznym pomyśle na prezent znajdziesz tutaj: http://szkolajazdyjola.pl/prezent-na-kazda-okazje/ lub dzwoniąc pod nr tel. +48 696 057 152

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *