Skontaktuj się z nami:
+48 696 057 152

Spełnij postanowienie noworoczne! Zapraszamy na kurs prawa jazdy!

Spełnij postanowienie noworoczne! Zapraszamy na kurs prawa jazdy!

Noworoczny kurs prawa jazdy kat. B startuje w naszej szkole już 29 stycznia 2020! Jeśli Twoim postanowieniem noworocznym jest zdobycie nowej, bardzo praktycznej umiejętności prowadzenia auta, zapraszamy do zapisów! Masz pytania? Zadzwoń do Tomasza Bieleckiego, naszego instruktora (nr tel. 696 057 152 ) – z pewnością rozwieje on wszystkie Twoje wątpliwości.

Egzamin praktyczny w Filii WORD w Kamiennej Górze

Nasza szkoła współpracuje z kameralnym ośrodkiem WORD Jelenia Góra, filia w Kamiennej Górze. Gwarantuje to zdawanie egzaminu w przyjaznych i komfortowych warunkach. Można także wybrać WORD w Kłodzku – to nasi kursanci podejmują decyzję o tym, gdzie zdają egzamin. Ponadto pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności związanych z wyrobieniem Profilu Kandydata na Kierowcę,  współpracujemy z lekarzem medycyny pracy.

Praktyczne umiejętności bezpiecznej jazdy autem

Gwarantujemy dobre przygotowanie do bezpiecznej jazdy samochodem i uczestnictwa w ruchu drogowym. Ponadto nasi kursanci mają możliwość zdawania egzaminu praktycznego samochodem, na którym uczyli się jeździć. Przypominamy, że można u nas zakupić Voucher prezentowy – to doskonały prezent na każdą okazję.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *