Skontaktuj się z nami:
+48 696 057 152

Sierpniowy kurs prawa jazdy kat. B

Sierpniowy kurs prawa jazdy kat. B

Marzysz o niezależności? Lubisz podróże małe i duże? Ogromną pomocą podczas wakacyjnych i służbowych wojaży po Polsce i świecie jest umiejętność kierowania samochodem. Dzięki zdobyciu uprawnień kierowcy (prawa jazdy kat. B) będziesz osobą niezależną! Dojedziesz do pracy, w odwiedziny do rodziny, czy na wakacje. Już 4 sierpnia 2021 r. o godz. 16:00 w Lądku-Zdroju odbędzie się spotkanie informacyjne dla kandydatów na kierowcę. Zapraszamy!

Informacji na temat kursu udziela nasz instruktor, pan Tomasz Bielecki pod nr tel. 696 057 152. Można się u niego także zapisać na kurs. Przypominamy, że istnieje możliwość zdawania egzaminu praktycznego samochodem, na którym kursant uczył się jeździć. Ponadto samodzielnie można wybrać miejsce zdawania egzaminu – WORD w Kłodzku lub WORD w Jeleniej Górze oddział Kamienna Góra. Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *