Skontaktuj się z nami:
+48 696 057 152

Prezent na każdą okazję

Chcesz sprawić komuś prezent? Najbliższa Ci osoba obchodzi urodziny, imieniny albo rocznicę ślubu? Może Wasza córka lub syn już niedługo skończą 18 lat? To doskonała okazja aby zapisać ich na kurs prawa jazdy kat. B, który dla młodych stanie się początkiem drogi dorosłego życia, a dla pozostałych będzie spełnieniem ich ukrytych marzeń.

Voucher Szkoły Nauki Jazdy JOLA z kursem prawa jazdy będzie idealnym prezentem.

WAŻNE!
Przyszłych 18 latków można zapisywać na kurs 3 miesiące przed ich ukończeniem. Do samego egzaminu przystępuje się nie wcześniej niż 1 miesiąc przed urodzinami. Sam dokument można odebrać najszybciej w dniu obchodzenia „osiemnastki”.

W celu kupna Vouchera prosimy o kontakt telefoniczny: 696 057 152 

Zaskocz swoich najbliższych! Podaruj im kurs na prawo jazdy.