Skontaktuj się z nami:
+48 696 057 152

Prezent na 18 urodziny – kurs prawa jazdy kat. B

Prezent na 18 urodziny – kurs prawa jazdy kat. B

Prezent na 18 urodziny dla bliskiego często spędza sen z powiek rodzinie. Mamy dla takich osób propozycję, Voucher Prezentowy – podaruj młodemu człowiekowi kurs prawa jazdy kat. B!

Przypominamy, że w ramach kursu nasi kursanci mają zajęcia teoretyczne, oraz praktyczne, oraz możliwość samodzielnego wyboru miejsca, w którym kursant będzie zdawać egzamin praktyczny. W tym zakresie współpracujemy z dwoma WORD-ami: w Kłodzku oraz Kamiennej Górze.

Jeśli Ty, albo Twoja rodzina jest zainteresowana kupnem Vouchera Prezentowego zapraszamy do kontaktu z Panem Tomaszem pod nr tel. +48 696 057 152. Dzwoniąc uzyskasz wszystkie niezbędne informacje na temat vouchera prezentowego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *