Skontaktuj się z nami:
+48 696 057 152

Prawo jazdy na Mikołajki – 4 grudnia 2019 startuje nowy kurs

Prawo jazdy na Mikołajki – 4 grudnia 2019 startuje nowy kurs

Zapraszamy na ostatni kurs prawa jazdy w tym roku! Przyjedź w dniu 4 grudnia 2019 r. o godz. 16:00 na spotkanie informacyjne do Liceum Ogólnokształcącego w Lądku-Zdroju na spotkanie informacyjne dla kandydatów na nowych kierowców. Chcesz dowiedzieć się więcej informacji na temat kursu? Zadzwoń pod numer +48 696 057 152 i porozmawiaj z Tomaszem Bieleckim, naszym instruktorem.

Przypominamy, że oferujemy możliwość samodzielnego wyboru miejsca, w którym zdawany jest egzamin praktyczny na prawo jazdy. Wybierać można spośród dwóch ośrodków WORD:

  • WORD Jelenia Góra, Filia w Kamiennej Górze,
  • WORD w Kłodzku.

Pomagamy Państwu w załatwieniu wszelkich formalności związanych z kursem prawa jazdy. Współpracujemy z lekarzem medycyny pracy, który wykonuje badania niezbędne do uzyskania prawa jazdy. Nasz instruktor ma ogromne doświadczenie oraz cierpliwość do kursantów. Zapraszamy na kurs!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *