Skontaktuj się z nami:
+48 696 057 152

Ostatni kurs prawa jazdy kat. B w 2018 r.

Ostatni kurs prawa jazdy kat. B w 2018 r.

Pamiętasz swoje postanowienia noworoczne? Z pewnością było wśród nich zrobienie „prawka”! Masz ostatnią szansę, by choć rozpocząć kurs prawa jazdy kat. B! Zapraszamy już 12 grudnia 2018 r. na godz. 16:00 do LO w Lądku Zdroju. To ostatni kurs w tym roku kalendarzowym!

Zapraszamy do zapisów telefonicznych – wystarczy zadzwonić pod numer telefonu Pana Tomasza, naszego instruktora +48 696 057 152. Przypominamy, że pomagamy załatwić wszystkie sprawy związane z Profilem Kandydata na Kierowcę. Współpracujemy także z lekarzem medycyny pracy, który wykonuje wszystkie badania niezbędne dla przyszłego kierowcy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *