Skontaktuj się z nami:
+48 696 057 152

Nowy Kurs Prawa Jazdy – startujemy w Dzień Kobiet!

W dniu 8 marca 2017 r. o godz. 16:00 w Liceum Ogólnokształcącym w Lądku Zdroju odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące szkolenia kierowców kat. „B”. Zapisy na kurs prawa jazdy przyjmuje Pan Tomasz pod nr tel. 696-057-152.

Na kurs szczególnie zapraszamy wszystkie Panie, które w tym dniu mają swoje święto. Przygotowaliśmy dla nich miłą niespodziankę – więcej informacji udziela Pan Tomasz podczas zapisów.

Przypominamy o naszym wyjątkowym „Prezencie na każdą okazję”. Może któryś z Panów zechce swojej wybrance w tym wyjątkowym dniu wręczyć Voucher na Kurs Prawa Jazy? Więcej informacji na ten temat można znaleźć TUTAJ!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *