Skontaktuj się z nami:
+48 696 057 152

Nowy kurs prawa jazdy – od 12 lipca!

Uczniowie odliczają dni do wakacji, a dorośli powoli planują urlopy. Więcej wolnego można wykorzystać nie tylko na odpoczynek od pracy. Warto połączyć przyjemne z pożytecznym, zmotywować się i zrobić w te wakacje prawo jazdy. Nowy kurs w naszej szkole startuje 12 lipca o godz. 16:00!

Szkoła Jazdy JOLA pozwoli Ci w bezstresowy sposób zdać jeden z najważniejszych egzaminów w życiu, nauczy bezpiecznej i komfortowej jazdy po polskich (i nie tylko) drogach. Chcesz uzyskać dodatkowe informacje na temat kursu? Skontaktuj się z Tomaszem Bieleckim – naszym instruktorem (tel. 696-057-152). Nie masz od razu całej kwoty do opłacenia kursu? Nie martw się – płatność możesz rozłożyć na dogodne raty. Spotkanie informacyjne odbędzie się w LO w Lądku-Zdroju.

Zapraszamy! Bezpieczeństwo i odpowiedzialność na drodze są dla nas najważniejsze!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *