Skontaktuj się z nami:
+48 696 057 152

Nowy kurs prawa jazdy kat. B – start 5 sierpnia 2020!

Nowy kurs prawa jazdy kat. B – start 5 sierpnia 2020!
Zapraszamy na LETNI KURS PRAWA JAZDY KAT. B. Wykorzystaj czas urlopu i wakacji na nabycie nowej, niezbędnej w codziennym życiu oraz wielu miejscach pracy umiejętności. Zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się już 5 sierpnia 2020 r. o godz. 16.00 w LO w Lądku Zdroju. Więcej informacji na temat kursu i zapisy pod telefonem Pana Tomasza, naszego instruktora: 696-057-152!
Przypominamy! Załatwiamy Profil Kandydata na Kierowcę. Nasza szkoła umożliwia także zdawanie egzaminu w WORD KAMIENNA GÓRA na samochodzie naszego Ośrodka Nauki Jazdy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *