Skontaktuj się z nami:
+48 696 057 152

Nowy instruktor – rozszerzamy terytorium działania!

Nowy instruktor – rozszerzamy terytorium działania!

Mimo sytuacji w kraju nie zwalniamy tempa! Niedawno wprowadziliśmy do naszej oferty naukę teorii on-line, a dzisiaj informujemy, że znacznie rozszerzamy nasze pole działania! Przyjęliśmy w Swoje szeregi nowego instruktora – Pana Roberta Bernasia! Witamy na pokładzie! W efekcie rozszerzamy Naszą działalność na tereny w kierunku Kudowy Zdrój. Na szkolenia teoretyczne i praktyczne zapraszamy wszystkie osoby, które chcą nabyć nową praktyczną i potrzebną na rynku pracy umiejętność – prawo jazdy kat. B!

🚗 Od dzisiaj na kurs zapraszamy kursantów mieszkających pomiędzy Kłodzkiem, Radkowem, Kudową-Zdrój i Bystrzycą do zapisywania się na szkolenie dla kierowców i jazdy dodatkowe. Zapisy z tego terenu przyjmuje Pan Robert Bernaś pod nr tel. 603 099 507. 📞

✍️Zobaczcie wyniki kursantów Pana Roberta – robią wrażenie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *