Skontaktuj się z nami:
+48 696 057 152

Nowość! Kurs teoretyczny w formie On-Line!

Idąc naprzeciw oczekiwań naszych kursantów od marca 2020 roku w naszej szkole będzie możliwość znacznie szybszego odbycia części teoretycznej kursu prawa jazdy kat. B. Wszystko dzięki platformie e-learningowej. Pozwala ona na wygodne uczestnictwo w lekcjach online, w zaciszu swojego domu. Dzięki temu szybko można opanować teorię i przejść do praktyki.

Taką formę szkolenia w ramach kursu prawa jazdy kat. B polecamy szczególnie osobom, które chcą szybko i sprawnie opanować teorię i nie mają możliwości uczestniczenia w zajęciach odbywających się co tydzień w LO w Lądku Zdroju. Więcej informacji na ten temat udziela nasz instruktor Tomasz Bielecki pod nr tel. +48 696 057 152.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *