Skontaktuj się z nami:
+48 696 057 152

Noworoczny kurs prawa jazdy kat. B!

Noworoczny kurs prawa jazdy kat. B!

Ruszyły zapisy telefoniczne na noworoczny kurs prawa jazdy kat. B! Wystarczy zadzwonić pod numer telefonu Pana Tomasza, naszego instruktora +48 696 057 152. Spotkanie informacyjne odbędzie się już 23 stycznia w LO w Lądku Zdroju.

Przypominamy, że egzamin dający uprawnienia do jazdy samochodem można zdawać w WORD w Kamiennej Górze! Prosimy przy zapisie o deklarację, gdzie chcą Państwo do niego przystąpić – można także zdawać go w Kłodzku, decyzja należy do Kursanta!

Jesteśmy przyjazną szkołą nauki jazdy! Pomagamy załatwić wszystkie formalności związane z Profilem Kandydata na Kierowcę. Współpracujemy także z lekarzem medycyny pracy, który wykonuje wszystkie badania niezbędne dla przyszłego kierowcy.

Opłatę za cały kurs można rozłożyć na dogodne w spłacie raty! Więcej informacji pod nr tel.: +48 696 057 152!

Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *