Skontaktuj się z nami:
+48 696 057 152

Noworoczny kurs prawa jazdy kat. B

Noworoczny kurs prawa jazdy kat. B

W środę 27 stycznia 2021 roku wszystkie osoby zainteresowane zdobyciem nowej umiejętności i posiadaniem prawa jazdy kat. B zapraszamy na spotkanie organizacyjne. Odbędzie się ono o godz. 16:00 w LO w Lądku Zdroju. Zapisy przyjmuje Pan Tomasz Bielecki pod nr tel. +48 696 057 152.

Przypominamy, że nasza szkoła oferuje jako jedna z niewielu w regionie wybór miejsca zdawania egzaminu praktycznego – WORD Kłodzko lub WORD Jelenia Góra oddział Kamienna Góra. Współpracujemy z lekarzem medycyny pracy, a ponadto oferujemy możliwość wygodnej nauki online. Pozwoli Ci to szybko opanować zestaw wiadomości niezbędnych do zdania egzaminu teoretycznego oraz później egzaminu praktycznego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *