Skontaktuj się z nami:
+48 696 057 152

Nominacja w plebiscycie Mistrzowie Motoryzacji 2019 Gazety Wrocławskiej

Z radością i przyjemnością informujemy, że instruktor naszej szkoły jazdy, Pan Tomasz Bielecki został zgłoszony przez naszych kursantów do tytułu „Instruktor Jazdy Roku”. Zaś nasza szkoła do „Szkołay Jazdy Roku” w ramach plebiscytu Mistrzowie Motoryzacji 2019, który organizuje Gazeta Wrocławska.

Dziękujemy za uznanie! To dla nas z jednej strony ogromny zaszczyt, a z drugiej ogromna motywacja do dalszej, ciężkiej pracy oraz nauki naszych kursantów.Więcej informacji o plebiscycie można znaleźć >>TUTAJ<<.

Niebawem poinformujemy o tym, jak można na nas głosować!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *