Skontaktuj się z nami:
+48 696 057 152

Mikołajki 2022 – kurs prawa jazdy kat. B

Mikołajki 2022 – kurs prawa jazdy kat. B
Już 7 grudnia startuje specjalny, MIKOŁAJKOWY KURS PRAWA JAZDY. Spraw sobie lub bliskiej osobie praktyczny prezent! Jazda samochodem to nowa umiejętność, która naprawdę pomaga w życiu! Zapraszamy do zapisów na kurs Prawa Jazdy kat. „B” czerwonym Fiatem Pandą.
Spotkanie informacyjne dotyczące kursu odbędzie się 7 grudnia 2022 r. o godz. 16.00 w LO w Lądku Zdroju. Pomagamy w załatwieniu profilu Kandydata na Kierowcę oraz współpracujemy z lekarzem medycyny pracy.
Informacji na temat kursu i zapisy przyjmuje nasz instruktor, Pan Tomasz Bielecki pod numerem 696-057-152! UWAGA! Oferujemy możliwość zdawania egzaminu w WORD Kłodzko na samochodzie naszego Ośrodka Nauki Jazdy.
Przypominamy, że nasza szkoła jazdy ma w ofercie specjalne, prezentowe Vouchery. To doskonały prezent na każdą okazję, także Mikołajki czy prezent pod choinkę!
________________________

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *