Skontaktuj się z nami:
+48 696 057 152

Letni kurs prawa jazdy kat. B już 24 lipca!

Letni kurs prawa jazdy kat. B już 24 lipca!

Czekamy na Wasze zapisy! Już 24 lipca można rozpocząć kurs prawa jazdy kat. B! Wakacje to świetny czas na szkolenie i naukę poruszania się samochodem po drodze! Spotkanie informacyjne odbędzie się w LO w Lądku-Zdroju w dn. 24 lipca br. o godz. 16:00!

Przypominamy! Pomagamy naszym kursantom w wyrobieniu profilu kandydata na kierowcę (PKK), oferujemy możliwość zdawania prawa jazdy kat. B autem, na którym uczyliśmy się jazdy! Ponadto współpracujemy z dwoma ośrodkami egzaminacyjnymi – WORD w Kłodzku, oraz WORD w Kamiennej Górze – sam wybierasz w którym miejscu zdajesz egzamin praktyczny!

Zapisy przyjmuje nasz instruktor, Pan Tomasz pod nr tel. 696 057 152. Zapraszamy! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *