Skontaktuj się z nami:
+48 696 057 152

Kurs prawa jazdy – wiosna 2023

Kurs prawa jazdy – wiosna 2023

Trwają zapisy na wiosenny kurs prawa jazdy kat. B. Spotkanie informacyjno-organizacyjne odbędzie się 19 kwietnia o godz. 16:00 w LO w Lądku-Zdroju. Zadzwoń pod nr tel. 696 057 152 i zapisz się na kurs już dziś! Liczba miejsc jest ograniczona!

Do zapisów zapraszamy młodzież, która niebawem ukończy 18 rok życia oraz osoby dorosłe w każdym wieku. Umiejętność kierowania samochodem to gwarancja niezależności i jest przydatna przy wykonywaniu wielu zawodów.

Przypominamy, że w sprzedaży mamy vouchery prezentowe – to doskonały prezent na każdą okazję. Można nim obdarować np. z okazji 18 urodzin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *