Skontaktuj się z nami:
+48 696 057 152

Kurs prawa jazdy kat. b – wakacje 2022

Kurs prawa jazdy kat. b – wakacje 2022

Otwieramy zapisy na wakacyjny kurs prawa jazdy kat. B! Mamy szczególną nadzieję na liczne zapisy młodzieży w wieku licealnym oraz studentów! Nasza nowa, czerwona strzała czeka na nowych kursantów! Zdobądź praktyczną umiejętność, która liczy się na rynku pracy! Na zainteresowane osoby czekamy na spotkaniu informacyjnym w dniu 08 czerwca 2022 r. o godz. 16.00 w LO w Lądku-Zdroju. Zapisy na kurs oraz informacji na jego temat udziela Tomasz Bielecki pod nr tel. 696-057-152! Zapraszamy!

Przypominamy, że wspieramy naszych kursantów na każdym kroku! Pomagamy w załatwieniu Profil Kandydata na Kierowcę, a egzamin praktyczny można zdawać na samochodzie naszego Ośrodka Nauki Jazdy! Współpracujemy także z lekarzem medycyny pracy u którego należy wykonać wszelkie niezbędne badania! Razem z nami zostań kierowcą i bądź niezależny!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *