Skontaktuj się z nami:
+48 696 057 152

Kurs prawa jazdy kat. B – edycja Wiosna 2018

Już 28 marca, czyli zaledwie kilka dni po przyjściu kalendarzowej wiosny rozpoczynamy kurs prawa jazdy kat. B! Zapraszamy na spotkanie informacyjne dla kandydatów na kierowców! Odbędzie się ono 28 marca o godz. 16:00 w LO w Lądku Zdroju!

Przypominamy, że pomagamy załatwić profil kandydata na kierowcę, współpracujemy także z lekarzem, który wykonuje niezbędne badania. Egzamin praktyczny w WORDzie możesz zdawać jeżdżąc samochodem, którym uczyłeś się prowadzić!

Zapisy przyjmuje Pan Tomasz pod nr tel 696 057 152. Masz jakieś pytania? Zadzwoń! Z pewnością rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *