Skontaktuj się z nami:
+48 696 057 152

Kurs prawa jazdy – jesień 2022

Kurs prawa jazdy – jesień 2022
Lato powoli gaśnie, coraz więcej znaków na niebie i ziemi wskazuje, że nadchodzi jesień. Warto wykorzystać na relaks ostatnie dni wakacyjnego lenistwa, a jednocześnie pomyśleć o zdobyciu nowych umiejętności! Już 21 września 2022 r. startuje kolejny kurs prawa jazdy kat. B! Zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się o godz. 16:00 w LO w Lądku Zdroju. Zapisy na jesienną edycję kursu przyjmuje Tomasz Bielecki, nasz instruktor, pod nr tel. 696 057 152. Liczba miejsc jest ograniczona!
Nasza szkoła jazdy to wieloletnie doświadczenie i doskonałe wyniki egzaminów teoretycznych i praktycznych. Przypominamy:
🔶 współpracujemy z lekarzem medycyny pracy,
🔶 pomagamy w załatwieniu profilu kandydata na kierowcę,
🔶 prowadzimy zajęcia teoretyczne i praktyczne w przyjemnej, bezstresowej atmosferze.
___________________

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *