Skontaktuj się z nami:
+48 696 057 152

Jesienny kurs prawa jazdy kat. B! Zapraszamy!

Jesienny kurs prawa jazdy kat. B! Zapraszamy!

Złota Polska jesień przyszła na dobre i zadomowiła się w naszych pięknych okolicach. My zaś nie zwalniamy tempa pracy i zapraszamy na jesienny kurs prawa jazdy kat. B! Spotkanie informacyjne dla kandydatów do zdobycia tej ważnej umiejętności odbędzie się 18 listopada 2020 r. o godz. 16:00 w LO w Lądku Zdroju! Przypominamy, że pomagamy w wyrobieniu Profilu Kandydata na Kierowcę. Ponadto współpracujemy z lekarzem medycyny pracy.

Nasi kursanci mają możliwość wyboru miejsca, w którym będą zdawali prawo jazdy – współpracujemy w tym zakresie z WORD Jelenia Góra oddział w Kamiennej Górze oraz w WORD w Kłodzku. Zapewniamy taże możliwość uczestnictwa w zajęciach teoretycznych w wygodnej formie online! Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *