Skontaktuj się z nami:
+48 696 057 152

Jesienny kurs już od 18 września!

Wakacje powoli dobiegają końca, warto zatem pomyśleć o uzupełnieniu swoich kwalifikacji o kurs prawa jazdy kat. B! Zapraszamy zatem na spotkanie informacyjne w dniu 18 września 2019 r. Odbędzie się ono o godz. 16:00 w LO w Lądku Zdroju. Informacje o kursie można otrzymać dzwoniąc do Pana Tomasza pod numer 696 057 152!

Prowadzenie auta to współcześnie jedna z najważniejszych kompetencji, na którą zwracają uwagę pracodawcy.  Ta umiejętność pomaga także w codziennym życiu. Przypominamy, że współpracujemy z dwoma ośrodkami egzaminacyjnymi WORD – w Kłodzku, oraz oddziałem WORD Jelenia Góra w Kamiennej Górze. Współpracujemy także z lekarzem medycyny pracy, pomagamy przy wyrobieniu Profilu Kandydata na Kierowcę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *