Skontaktuj się z nami:
+48 696 057 152

Jesienno-zimowa edycja kursu prawa jazdy kat. B

Dolnoślązacy! Już 14 listopada br. rusza jesienno-zimowa edycja kursu prawa jazdy kat. B! Wszystkie osoby zainteresowane zdobyciem tej cennej umiejętności zapraszamy do zapisów telefonicznych! Pan Tomasz, nasz instruktor, z pewnością odpowie na wszystkie Państwa pytania pod nr tel. 696 057 152.

Pierwsze spotkanie dla kandydatów już 14  listopada 2018 r. w LO w Lądku Zdroju. Przypominamy, że pomagamy wyrobić Profil Kandydata na Kierowcę, a także współpracujemy z lekarzem, który w naszej szkole wykonuje wszystkie badania.

BEZPIECZEŃSTWO i ODPOWIEDZIALNOŚĆ na drodze są dla nas najważniejsze!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *