Skontaktuj się z nami:

2. miejsce w rankingu szkół jazdy powiatu kłodzkiego

Z radością informujemy, że nasza Szkoła Nauki Jazdy JOLA zajęła 2. miejsce w Rankingu Zdawalności Egzaminów przez kursantów (kat. B w Grupie III – szkoły nauki jazdy od 51 do 100 przeszkolonych w 2020 r. osób).

Zestawienie w całości można zobaczyć tutaj: bit.ly/ranking-szkol-jazdy.

Ogromnie dziękujemy wszystkim naszym kursantom za zaufanie! Jednocześnie przypominamy, że trwają zapisy na majowy kurs prawa jazdy kat. B. Startuje on już 5 maja 2021 r. Tego dnia o godz. 16:00 zapraszamy na spotkanie informacyjne do LO w Lądku-Zdroju. Zapisy przyjmują nasi instruktorzy:
🔹 Tomasz Bielecki pod nr tel. 696 057 152 (okolice miejscowości: Stronie Śląskie, Lądek-Zdrój),
🔹 Robert Bernaś pod nr tel. 603 099 507 (okolice miejscowości: Polanica Zdrój, Duszniki Zdrój, Kudowa Zdrój).
UWAGA! W naszej szkole egzamin praktyczny zdajesz samochodem, na którym uczysz się bezpiecznej jazdy! Przypominamy, że pomagamy w załatwieniu Profilu Kandydata na Kierowcę i współpracujemy z lekarzem medycyny pracy. Zajęcia teoretyczne odbywają się w wygodnej formie online. Oferujemy możliwość wyboru miejsca zdawania egzaminu praktycznego (WORD Jelenia Góra oddział Kamienna Góra oraz WORD Kłodzko).